2018 Mimari Maket Fiyatları

Bugün sizlerle birlikte 2018 mimari maket fiyatları üzerine beklenen gelişmeler üzerine bilgilendirmeler yapacağız. Türkiye genelinde zaman içerisinde inşaat sektörünün çok ciddi şekilde büyümesi ve bu anlamda sunulan seçeneklerin kapsamlı hale gelmesi ile birlikte sektörel yatırım çok ciddi noktalara ulaştı demek mümkün sanırım. Mimari maket artık önemli bir detay haline geldi.

İstanbul mimari maket konusunda çok daha hızlı bir büyüme eğilimi içerisinde. Hal böyle olunca bizler, sitemiz içerisinde hizmetlerimizi en geniş kapsamlı şekilde sizlere anlatmak ve fikir edinmenizi sağlamak yolunda ilerliyoruz. Yeni yıl yaklaşıyor. Tabi ki gelecek sene ile alakalı olarak daha da farklı hizmet eğilimleri içerisindeyiz.

2018 Mimari Maket Hizmet Fiyatları

Sektörel gelişime bağlı olarak mimari maket artık yepyeni bir gelişim süreci olarak dikkat çekiyor. Kurumsal firmalar, genel itibari ile her sene hizmet fiyatları ile alakalı olarak belirli güncellemeler yaparlar. Mimari maket konusunda her türlü hizmeti kapsamlı olarak sunarken en uygun fiyat seçeneklerini sizlere sunmak en büyük hedeflerimiz arasında.

Web sitemizde bu zamana kadar fiyat seçenekleri ile alakalı olarak çok açık bilgiler sunmuyoruz. Bu durum, piyasa rekabeti açısından haksızlık yaratacağından dolayı prensip haline gelmiş bir durum. 2018 yılında daha yeni hizmet alanlarına doğru eğilim gösterirken aynı zamanda fiyat seçeneklerimizde de çok ciddi fiyat farkları yaratmayacağımız konusunda sizlere garanti veriyoruz.

2018 Maketleştirme Projeleri

Genele yönelik olarak baktığımızda özellikle maketleştirme, artık yapı sektörünün olmazsa olmazlarından birisi olarak dikkat çekti. Bizler, artık genel itibari ile sektörümüzde birçok şehre hizmet sağlarken özel ve kamu ayırmaksızın birçok büyük projeye maketleştirme anlamına hayat vermiş olmanın haklı mutluluğu içerisinde süreci yönetme eğilimi içerisinde oluyoruz.

Kamusal maketleştirme projeleri ile birlikte özel maketleştirme projeleri için fiyat literatürümüz yıllardır bellidir. Bununla birlikte tarihi eser maketleştirme konusunda da sunduğumuz deneyimli hizmetler sayesinde sınıfınızda çok ciddi anlamda fark yaratabilme şansına sahip olabileceksiniz. Hizmet kalemlerimiz için firmamız ile telefon aracılığı ile iletişime geçmeniz son derece mantıklı bir hareket olacaktır.

2018 İstanbul Mimari Maket Firmaları

Bu sektör içerisinde hizmet sunan firmaların rakamsal artışı her geçen gün belirgin bir şekilde artıyor. 2018 yılına girerken birçok büyük müşterimize sunduğumuz hizmetlerin kalitesi ve kapsamı kendisin belirgin şekilde gösterdi. Tek bir çatı altında mümkün olan en geniş kapsamlı seçenekleri sizlere sunma yolunda adımlar atıyoruz.

İletişim kanallarımızdan bizlere ulaşarak referanslarımızı öğrenebilir, en yeni eğitim kalemlerimiz hakkında yerinde dahi bilgi alabilme şansına sahip olabilirsiniz.

İstanbul En İyi Mimari Maket Firmaları

Türkiye genelinde son dönemlerin en çok yükselen hizmet kalemlerinden birisi olarak dikkatleri çeken mimari maket hizmetleri konusunda yükselen değerlerden birisi olarak sektörümüz ile alakalı en geniş kapsamlı seçenekleri sizlere sunuyor ve fikir sahibi olabilmeniz için elimizden geleni yapıyoruz. Türkiye bu anlamda her geçen gün büyüyor, gelişiyor ve daha da yüksek noktaları hedefliyor.

Araştırma konularından birisi olarak dikkatleri çeken İstanbul en iyi mimari maket firmaları ile alakalı olarak en geniş kapsamlı seçenekleri sunacak ve fikir sahibi olabilmenizi sağlayacağız. Bu anlamda hizmet talebi arttıkça firma rakamlarında da çok ciddi bir artış meydana geldi. Tabi ki doğru zamanda doğru hizmet kalemlerini sizlere sunabilmek bizim adımıza önemlidir.

En İyi Mimari Maketleştirme Firma Listesi

Mantıken baktığımız zaman Türkiye genelinde hangi sektör olursa olsun KİMSE YOĞURDUM EKŞİ DEMEZ mantığı ile düşünmek zannediyorum ki en mantıklısı. Doğrudan bir yaklaşım sağlamak adına sizlere mimari maket sektörünün en iyilerini net şekilde sunamayız ancak müşteri memnuniyeti bu noktada çok çok önemlidir.

Firma olarak biz, en iyisiyiz diye kendi sitemizde tabi ki iddia etmeyeceğiz ancak tek bir çatı altında maketleştirme sistemlerine dair her türlü hizmeti bulablieceğiniz yegane firmalar arasındayız. Maketleştirme sistemlerine dair aradığınız tüm seçenekler firmamızın hizmet kalemleri arasında sizlere özel bir şekilde sunuluyor diyebiliriz.

Mimari Makette En İyi Firma Nasıl Anlaşılır?

Mimari maket hizmetlerinde en büyük kıstas referanslardır. Büyük şirketler ve kamu kurumları, en iyi projeleri için her zaman en iyi firmalar ile çalışır ve o firmada kalıcılık sağlar. Bu da demek oluyor ki kaliteli hizmet süreklilik arz eder ve iyi bir firma müşterisini asla kaybetmez. Bu alanda sayılı firma var.

Türkiye genelinde bu sürekliliği sağlayan birkaç firma arasında olmak bizler için gurur kaynağı. Hizmet kapsamımızın her geçen gün çok daha hızlı bir şekilde büyümesi ve genele yayılması, zaten hizmet kalitemizin iyiliğini kanıtlıyor. İnternet ortamında dahi aradığınız her noktada bizi buluyor olmanız da bir başarı ve kalite kaynağıdır.

Hangi Şehirlere Hizmet Sağlıyoruz?

Her şirket lokasyon olarak genellikle kendi sınırları içerisinde kalmayı tercih eder ancak biz, sürekli büyümek ve sektörün en iyisi olabilmek gibi bir misyon sahibi olduğumuzdan dolayı bu şehir ayırmaksızın elimizden geldiğince en geniş kesime ulaşmayı hedefliyoruz. Bunun için de çeşitli şehirlere hizmet götürmüş olmanın mutluluğu içerisindeyiz.

Edirne, Bursa, İzmir, Ankara, Antalya, Konya ve bu gibi aklınıza gelebilecek birçok şehre İstanbul başı çekmek üzere mimari maket hizmetleri sunuyor ve müşteri memnuniyeti sağlıyoruz. Sadece özel projelere değil kamusal projelere de en geniş kapsamlı profesyonel hizmeti sağlıyoruz. Sizleri de bizimle çalışmaya davet ediyoruz.

3D Mekan Tasarımı

Teknolojik gelişmelerin akabinde mimari alanda da muazzam gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. 3D mekan tasarımı son dönemde özellikle inşaat şirketlerinin en çok başvurdukları hizmet alanlarından birisi olarak dikkatleri çekiyor. Genel itibari ile bilgisayar teknolojileri sayesinde normalin çok çok üstünde bir standarta erişebilmek mümkün hale geldi ki bizlerde bu hizmetleri sizlere sağlıyoruz.

3D mekan tasarım hizmetleri konusunda müşterilerimizin ihtiyaç duyabileceği hemen hemen her konuda en somut adımları atıyor ve en kaliteli projeleri geliştiriyoruz. Konusunda uzman ekibimiz ve son teknoloji çalışma ekipmanlarımız sayesinde sektörümüzün en iyi firmalarından birisi olma başarısını göstermiş olmaktan dolayı çok mutluyuz.

3D Mekan Tasarımı Nedir?

3D mekan tasarımı, bilgisayar ortamında 3D teknoloji tasarım programlarını kullanarak geliştirmiş olduğumuz mimari oluşturma çalışmalarımızdan birisidir. Mekan tasarımı kapsamında iç dekorasyon, dış dekorasyon ya da bu gibi aklınıza gelebilecek birçok farklı seçeneğe dair en mükemmel sonuçlara ulaşabilmeniz mümkün. Öyle ki mimarlık ofisleri için de olmazsa olmazlardan birisi haline gelmiştir bu hizmet.

Genel itibari ile günümüz modern konut ve residence projeleri için mimarlık ofisleri tarafından sunulan bu hizmeti bizlerde en az mimarlık ofisleri kadar iyi şekilde sizlere sunuyor ve beklentilerinizi karşılama yoluna gidiyoruz. Nitekim 3D mekan tasarımı konusunda kısa sürede sektör içerisinde adımızdan sıklık ile söz ettiren markalardan birisi olma başarısını da gösterdik.

3D Mekan Tasarımı Nasıl Yapılır?

Tamamen proje odaklı bir çalışmadır ve proje sahibinin sunacağı detayların her birisi dikkate alınarak hazırlanır. Proje içerisinde yer alacak mimari objelerin tamamı dijital ortamda birebir çizilerek bir iç mimari sentezi oluşturulur. Programlar ile oluşturduğumuz bu tasarım, gerçeğe %100 olacak şekilde en iyi görüntüyü içererek sizlere sunulur.

Günümüzde kimi inşaat firması, doğrudan mekan tasarımına göre projeler için malzeme ürettirir ve dekorasyonu buna göre sağlar. Mimarlık ofisleri tarafından sunulduğu gibi bizlerde bu anlamda sizlere yeni seçenekler sunarız. Konusunda uzman ekibimiz dijital ortamda tüm projeyi hazırlar. Dilerseniz videolu ve resimli sunumlar halinde de projenizi baştan sona en iyi şekli ile sizlere sunma yoluna gideriz.

3D Mekan Tasarım Fiyatları

Bu anlamda sizlere sitemizde net şekilde fiyatlar sunamıyoruz ancak piyasaya nazaran en kaliteli hizmeti yine en uygun fiyatlar ile alabilmeniz için oldukça ideal seçenekleri sizlere sunmayı kendimize prensip edinmiş bulunuyoruz. Mekan tasarımı artık yapı sektörü için olmazsa olmazlardan birisi olarak dikkat çekti.

Hal böyle olunca genel itibari ile siz değerli müşterilerimizin taleplerini de dikkate alarak kendimizi geliştiriyoruz. Eşsiz hizmet kalemlerimizden faydalanabilmeniz ve farkı yaşayabilmeniz için sizleri bizimle iletişime geçmeye davet ediyoruz.

Tarihi Eser Maketleştirme Hizmetleri

Son dönemde özellikle belediyeler tarafından ciddi anlamda eğilim gösterilen konulardan birisi olarak dikkatleri çeken tarihi eser maketleştirme hizmetleri, bu anlamda sizlere sunduğumuz en önemli seçeneklerden birisi olarak dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Genel itibari ile belediyelerin son dönemde çok çok üzerinde durduğu konulardan birisi demek sanıyorum ki yanlış olmaz.

Tarihi eser maketlerinin kısa bir zaman dilimi içerisinde bu denli etkin şekilde ön plana çıkması, hizmet kalitesinin artış göstermesi ve genel itibari ile benimsenmesi açısından çok çok önemli bir detay olarak da dikkatleri üzerine çekmeyi başardı demek yanlış olmaz. Peki bu çalışmalarımızın kapsamı ve önem derecesi nedir? Bu anlamda merak ettiklerinizi yanıtlayacağız.

Tarihi Eser Maketleştirme Nedir?

Genellikle belediyeler ya da özel restorasyon şirketleri tarafından talep edilen bu hizmetimizde dilediğiniz herhangi bir şehirde yer alan herhangi bir tarihi eserin maketleştirme halini ortaya çıkardığımız hizmet modellerimizden birisi olarak dikkatleri çeker. Kısa bir zaman dilimi içerisinde de çok ciddi anlamda ön plana çıkmıştır.

Miniatürk ile başlayan ve zaman içerisinde ülkemizin hemen hemen tüm noktalarına yayılan tarihi eser maketleştirme hizmetleri, aslında görselleştirme ve tarihi eserleri insanlara daha farklı bir konsept ile sunma açısından olmazsa olmaz hizmet kalemlerinden birisi olarak da dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Dolayısı ile talep gören bir hizmet kalemi olarak dikkat çekiyor.

Tarihi Eser Maketleştirme Nasıl Yapılır?

Tarihi eser maketleştirme konusunda önceliğimiz her zaman talepler ile alakalıdır. Müşterilerimizin taleplerini dikkate alarak istenilen bütün tarihi eser yapılarını maketleştirme teknolojilerimizin en iyilerini kullanarak en kısa zaman dilimi içerisinde meydana getiriyor ve sizlere sunuyoruz. Bu da müşterilerimiz için son derece büyük bir ayrıcalık olarak dikkat çekiyor.

 • Öncelikle müşterimizin hangi tarihi yapıyı istediğine dair 360 derece resimli detayları isteyerek inceliyoruz.
 • Müşterilemiz ile süreci enine boyuna konuşuyor, malzeme ve fiyat analiz çalışmalarımızı kendilerine sunuyoruz.
 • Onay gelmesi durumunda konusunda uzman ekibimiz bu anlamda çalışmalar için adım atıyor.
 • En kısa süre içerisinde istediğiniz her türlü detayı da meydana getirmiş vaziyette maketleştirmeyi sizlere sunuyoruz.
 • Son olarak müşteri memnuniyetini sağlayarak sizleri uğurluyor, sonraki çalışmalarınızda yeniden görmeyi ümit ediyoruz.

Tarihi Eser Maketleştirme Fiyatları

Müşterilerimiz için her zaman en iyi seçenekleri sunabilmeyi amaç ediniyoruz ancak genel itibari ile web sitemizde sizlere net fiyatlar vermemiz çok da mümkün değil. Fiyatı etkileyen faktörler projenin büyüklüğü, istenen detayların derinliği, ek seçenekler ya da birçok farklı detay dikkate alınarak sizler için piyasadaki en iyi fiyat seçeneğini sunmayı hedefliyoruz.

Maketleştirme hizmetlerinde bu sayede sektörümüzün en iyi ve en güvenilir firmalarından birisi olarak kısa vadede en iyi yerlere gelmeyi amaçlıyoruz.

Tefriş Maket Hizmetleri

Son dönem en çok aranan hizmet kalemlerinden birisi olan tefriş maketleri ile alakalı olarak kısa bir zaman dilimi içerisinde ciddi anlamda hizmet kapsamımızı geliştirmiş bulunuyoruz. Türkiye genelinde özellikle bu anlamda proje önü ve arkası sunum seçenekleri için en çok tercih edilen hizmet alanlarından birisi olarak dikkatleri çekti.

Tefriş maketleştirme çalışmaları sayesinde de sektörümüzün ön plana çıkan değerlerinden birisi olarak siz değerli müşterilerimize sürekli en iyi imkanları sunmanın haklı mutluluğu içerisindeyiz. Maketleştirme alanında sizlere her konuda profesyonel çözümler sunuyoruz. Dolayısı ile tek bir çatı altında 360 derece hizmet deneyimini en iyi şekilde en uygun fiyatlar ile edinebilme şansına da sahip olabiliyorsunuz.

Tefriş Maketi Nedir?

Tefriş, kelime anlamı ile döşeme anlamına gelmektedir. Dolayısı ile iç dekorasyon maketleştirme çalışmaları olarak da niteleyebileceğimiz hizmet kalemlerimizden birisidir. Her şeyden daha çok detay odaklı çalıştığımız ve iç mimari alanında çok fazla talep gören seçeneklerden birisi olarak da dikkatleri üzerine çeken bir hizmet sınıfıdır.

Özellikle konut projelerinde daire içi detayları her anlamda anlatabilmek, yerleşim planı gösterebilmek, her türlü alanda detay sunabilmek adına döşemeleri dahi hazırlanarak sizlere sunulan mükemmel bir hizmet kalemidir. Firmamız, bu anlamda yine rakiplerinden bir adım daha önde olarak sizlere en iyi seçenekleri sunabilmek adına somut adımlar atıyor diyebiliriz sanırım.

Tefriş Maketi Nasıl Yapılır?

Aslında profesyonel anlamda sizlere teknik tabirler kullanarak bilgiler sunabiliriz ancak bu bilgi karmaşası yaratacaktır. Müşterilerimizden her türlü detaylı bilgiyi alarak sizlere bu proje sürecinde en hızlı şekilde çözüm sunabilmek adına da somut hareketler içerisindeyiz. Türkiye genelinde de hizmet sürekli daha da yaygınlaşan bir seçenek haline geldi demek yanlış olmaz sanırım.

Tefriş maketi yaparken sizlerin vereceği bilgiler anahtar görevi görür. Bu neden dolayısı ile her şeyden önce bilgiler ışığında bir proje geliştirme sağlıyoruz. Vereceğiniz bilgilerin yoğunluğu ve derinliği dikkate alınarak ekibimiz, istediğinizi birebir şekilde kurguluyor. 3D modelleme örneği ile gidilirse çok daha kesin sonuçlar çok daha kısa süre içerisinde elde edilebilir.

Tefriş Maketi Fiyatları

Sitemizin genelini inceledi iseniz bu anlamda sizlere internet ortamında net bilgileri sunmanın aldatıcı olacağını düşünüyoruz. Maketleştirme sistemlerinde doğrudan proje ve süreç odaklı ücretlendirme yapıldığından dolayı sunulacak tüm bilgiler çok ciddi anlamda sıkıntıları da beraberinde getirecektir. Müşterilerimizi yanıltmak, en son isteyeceğimiz seçeneklerden birisi.

Bu neden dolayısı ile projeniz ile alakalı olarak tüm planları dinlemek, isteklerinizi sonuna kadar analiz etmek, konusunda uzman ekibimiz ile sizleri konuşturmak ve sonrasında süreç için en uygun fiyatları sunmak adına sizleri bizimle iletişime geçmeye davet ediyoruz.

Kültürel Mimari Proje Maketleştirme Hizmetleri

Ülkemiz genelinde her geçen gün genişlettiğimiz hizmet kapsamımız ile dikkatleri üzerimize çekerken kültürel mimari maketleştirme konusunda da sizlere en iyi seçenekleri sunuyoruz. Genel itibari ile Belediyeler için olmazsa olmaz uygulamalardan birisi. Kısacası bizim sunduğumuz farklı bir hizmet alanı içerisinde de dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor diyebiliriz sanırım.

Kamu kurumları için mimari maketleştirme hizmetleri konusunda da yıllardır verdiğimiz hizmet ile birlikte sizler için daima en iyiyi hedefliyor ve en kaliteli seçenekleri değerlendirmeniz için elimizden geleni yapıyoruz. Hal böyle olunca tek bir çatı altında hedeflediğiniz tüm hizmetlere 360 derece konsept ile ulaşabilme şansına da sahip olduğunuzu net bir şekilde söyleyebiliriz sizlere.

Kültürel Mimari Maketleştirme Nedir?

Kültürel anlamda değer kazanan yapısal projelerin maketleştirme sistemi sayesinde görsel olarak en kaliteli sunum şekline getirdiğimiz bir hizmet modelidir. Bildiğimiz gibi artık belediyeler dahi halkına hizmet sunarken bu anlamda en iyi seçenekleri değerlendiriyor. Kültürel yapılar, zaman içerisinde restore edilirken dahi yeni hali maketleştirme sayesinde görselleştirilerek insanlara sunuluyor.

Genellikle kamusal anlamda yararlanılan bir hizmet olduğu gibi aynı zamanda özel şirketlerin dahi restorasyon çalışmalarında en çok üzerine düştüğü seçeneklerden birisi olarak da dikkat çekiyor. Türkiye genelinde kültürel mimari ile alakalı her alanda maketleştirme çalışmaları ile alakalı olarak da detayları sizlere sunmaya çalışıyoruz.

Kültürel Mimari Maketleştirme Hizmet Aşamaları

Hizmet kalemlerimizin tamamında özenli, düzenli ve bir o kadar da ilgili seçenekleri sizlere sunabilmek için sürekli bir çaba içerisinde olduğumuzu söylemek gerekiyor. Her hizmet aşamamız için elimizden gelen en iyi özveriyi konusunda uzman ekibimiz ile en ince ayrıntısına varana kadar analiz yapıyoruz. Genel hatları ile hizmet kalemlerimiz aşağıdaki gibidir;

 1. Projeyi enine boyuna müşterimizden dinliyor ve analiz ediyoruz.
 2. Sonrasında mimari proje ve var ise 3D modelleme halini alıyor, analizini sağlıyoruz.
 3. Uzman ekibimiz ile bu anlamda proje için bir zaman ve maliyet tablosu oluşturuyor, sizlere sıcağı sıcağına sunuyoruz.
 4. Onay vermeniz durumunda uzman ekibimiz işe koyuluyor ve kısa zaman içerisinde mimari projeyi noktalıyoruz.
 5. En iyi sunum şekli ile projeyi sizlere teslim ediyor ve memnuniyet içerisinde ayrılmanızı sağlıyoruz.

Kültürel Mimari Maketleştirme Fiyatları

Genel hatları ile bütün hizmetlerimizde olduğu gibi bu hizmetimizde de net bir şekilde sizlere fiyat seçeneği sunamıyoruz. Ancak genel hatları ile projenin büyüklüğü ya da zaman, el emeği konuları bu anlamda fiyat üstünde belirleyici rol üstleniyor demek de mümkün.

Projenin fiyatını siz değerli müşterilerimiz ile en uygun olacak şekilde belirliyor ve kısa zaman içerisinde sunduğumuz hizmeti en güvenilir ve hızlı şekilde noktalıyoruz.

Mimari Maket Yapım Aşamaları

Hizmetlerimizden sıklık ile bahsederken hizmet kalemlerimiz ile alakalı uygulama aşamalarını sanıyorum ki biraz geride bıraktık. Mimari maket yapım aşamaları ile alakalı olarak bu hizmeti almak amacı içerisinde olan birçok müşterimizin kafasında soru işaretleri olduğunu biliyoruz. Hal böyle olunca sizlere kesin bilgiler sunabilmek adına aşağıdaki imkanları sunacağız.

Mimari maket yapımı ile alakalı olarak bundan önceki süreçte her türlü detay hakkında sizlere en iyi şekilde bilgiler sunduk. Şimdilerde ise yapım aşamalarının kapsamını bilmeniz amacındayız. Süreç hakkında bilgi sahibi olan müşterilerimiz, bu süreç sonunda bizim hizmetimizin ne denli emek isteyen bir süreç olduğunu çok daha net bir şekilde anlama şansına sahip oluyor.

Mimari Maket Yapım Aşamaları

Mimari maket geliştirmede özellikle müşterilerimizi son derece iyi bir şekilde dinlemeye ve anlamaya özen gösteriyoruz. Anlayamadığımız bir projeyi hayata geçirmek sizlerin de takdir edebileceği üzere son derece zor ve mesnetsiz. Hal böyle olunca aşamalarımızı da bu anlamda sizlere en ince detayına varana kadar anlatmak ve fikir sahibi olmanızı sağlamak istiyoruz.

#1 Ön Görüşme ve Brief

En çok önemsediğimiz ve projenin geleceği için en önemli aşamadır. Bu süreçte öncelikle mimari proje çizimi yapıldı ise onu alıyor ve ekibimiz ile enine boyuna inceliyoruz. 3D modelleme halleri var ise onları da sizlerle birlikte analiz ediyoruz. Sizlerin maket projesinden beklentilerinizi dinliyoruz. Işıklandırmalı mimari maket hizmeti kapsamında yararlanmak isteyip istemediğinizi öğreniyoruz. Her türlü detay sonrasında anlaşırsak harekete geçiyoruz.

#2 Tasarım Aşaması

Bu noktada görüşmelerimizden elde ettiğimiz sonuçları da dikkate alarak işi maket tasarım ekibimize devrediyoruz. Ekibimiz, modelleme ya da mimari çizim detaylarına en ince ayrıntısına varana kadar analiz ediyor ve sonrasında mimari maket tasarımı ortaya çıkıyor. Bundan sonra ise uygulama aşamaları için aslında en önemli planlama safhası noktalanmış oluyor.

#3 Kesim Aşaması

Tasarım aşamasından sonra elde ettiğimiz verilere göre malzeme tedariğini en kaliteli şekilde sağlıyoruz. Sonrasında ise yine yapılmış olan mimari maket tasarımını baz alarak projeyi hayata geçirebilmek adına tüm parçaları teker teker, el emeği ile kesiyor ve montaj için hazır hale getiriyoruz.

#4 Montaj Aşaması

Bu aşamada ise tasarıma bakarak hazırlamış olduğumuz tüm mimari maket parçalarını birleştirmeye başlıyoruz. En zor ve en çok emek gerektiren aşama. Parçaların boyanması, ışıklandırma sisteminin yapılması, düzenli ve doğru şekilde montaj işleminin yapılması ve sonrasında projenizin istediğimiz hale getirilmesi bu aşamayı kapsıyor.

#5 Müşteri Sunumu

Projenizi tam anlamı ile hazırladıktan sonra sizlere sunumunu en modern ve en iyi şekli ile sunuyoruz. Mimari maket projenizi özen ile hayata geçirmiş olmanın mutluluğu ile birlikte sizleri de ofisimizden mutlu ve içi rahat bir şekilde göndermeyi amaç ediniyoruz.

Işıklandırmalı Mimari Maket Çalışmaları

Maket alanında sunduğumuz hizmet kalemlerinden birisi daha karşınızda. Işıklandırmalı mimari maket, son dönemin en çok rağbet gören hizmet ayaklarından birisi olarak dikkatleri çekiyor ve fark yaratıyor diyebiliriz. Türkiye genelinde özellikle son dönemde yapı projelerinin ciddi anlamda popüler hale gelmesi ile birlikte ortaya yeni seçenekler çıktı.

Mimari maket firmaları içerisinde özellikle son dönemde çok fazla seçenek ortaya çıktı. Tabi ki hizmet kalitesini ayırmak önemli. Firmaların referansları, fikir sahibi olabilmeniz için yeteri kadar seçenek sunar. Işıklandırmalı sistemler, özellikle son dönemde çok rağbet gördüğünden firmamızın yıllardır sunduğu bir hizmet kalemi olarak deneyimi ve profesyonelliği sizlere sunma yolunda somut adımlar atıyoruz.

Işıklandırmalı Mimari Maket Hizmetleri

Türkiye genelinde özellikle son dönemde yaşanan gelişmelerin niteliği, o kadar iyi seçenekleri beraberinde getiriyor ki insanlar bu anlamda farkı yaşama şansına sahip oluyor. Kamusal ya da özel mimari projeleriniz için ışıklandırma teknolojisi bizzat uyguluyoruz. Bu hizmetin önemi nedir? Neden firmaların tercih ettiği bir hizmet modelidir? İşte bunun cevabı çok basit.

Görsel anlamda mükemmeliyet arayışı içerisinde olan firmalar için gerçek anlamda harika bir imkan. Özellikle geceleri ışıklandırma teknolojisi ile birlikte sunum hazırlandığında ortaya çıkan seçenekler çok çok ilgi çekici sonuçları beraberinde getiriyor. Nitekim bizlerde yılların verdiği deneyim ile sizler için en iyisini sunma yoluna gidiyoruz. Işıklandırmalı mimari maket hizmetimiz de bunlardan biri.

Işıklandırmalı Mimari Maket Nasıl Yapılır?

Yukarıdaki resimde de görebileceğiniz üzere her türlü projeniz için en ideal ışıklandırma sistemini baştan sona kuruyoruz. Maketleştirme çalışmalarımızdan sonra ya da başkasına yaptırdığınız projeleriniz için elektrik sistemini baştan sona en iyi şekilde hazırlıyor ve görüntü olarak tamamen istediğinizi sizlere sunma yoluna gidiyoruz.

Işıklandırma sistemi, özellikle akşam olduğunda karanlık ortamlarda projeleriniz için çok daha gerçekçi ve mükemmel bir görünüm sunacağından dolayı her türlü mimari maket hizmeti alımınızda ışıklandırma sistemi istediğinizi vurgulamanız önemlidir. Bu, projenize apayrı bir hava katmak ve çekiciliği arttırmak için son derece ideal bir seçenek olarak ön plana çıkacak.

Işıklandırmalı Mimari Maket Fiyatları

Projeniz için çok ciddi anlamda farklı ışıklandırma seçenekleri sunabiliyoruz. Ancak fiyat anlamında net bir şey söylemek mümkün değil. Projenin büyüklüğü, hangi kesimler tarafından kullanılacağı ve ne denli yapısal maketlerin oluşturulduğu önemlidir. Elektrik sistemini çekmek de bir emek olduğundan zamana yayılabilmekte.

Hal böyle olunca ışıklandırma sistemine sahip mimari maket hizmeti alımlarınızda firmamız ile iletişime geçtikten sonra en iyi hizmeti alabileceğinizi asla ama asla unutmayın.

Mimari Maketleştirme Teknolojilerine Ait Cihazlar

Mimari maketleştirme teknolojileri ile alakalı olarak yaşanan gelişmeler akabinde sunduğumuz hizmetlerin kapsamında da çok ciddi gelişmeler meydana geldi demek yanlış olmaz sanırım. Ülkemiz genelinde özellikle son birkaç senelik dilim içerisinde ülkemiz genelinde hizmet kapsamımızı çok daha ciddi şekilde geliştirdik. Üretim aşamalarımızı daha da hızlandırarak hizmet sağlıyoruz.

Mimari maket, artık özel ya da kamusal yapı hizmeti alan şirketlerin ve mimari alanda her şirketin ihtiyaç duyduğu hizmet kalemlerinden birisi olarak dikkatleri üzerine çekiyor demek yanlış olmaz sanıyorum. Kullandığımız son teknoloji cihazlar sayesinde doğrudan ihtiyaçlara yönelik çözümler üretiyor ve yenilikçi fikirleri sizlere sunmaya devam ediyoruz.

Mimari Maket Teknolojileri

Bilgisayar destekli yazılım üretim cihazları artık çok daha popüler hale geldi. Sanayinin hemen hemen her alanında özellikle CNC sistemleri sayesinde üretim, geliştirme ve revize işlemlerinin tamamında çok daha somut adımlar atıyoruz. Hal böyle olunca maketleştirme işlemlerinde somutlaştırma adına da sürekli daha da ileri seviyeye ulaşıyoruz. Üretimlerimizde yeni nesil teknolojilere yer veriyoruz.

CNC üretim sistemleri sayesinde artık bilgisayar ortamındaki her türlü projeyi en kolay şekilde en kısa zaman içerisinde hayata geçiriyoruz. Bilgisayar destekli olması nedeni ile çizdiğimiz bütün projeler, son teknoloji CNC cihazları sayesinde hayata geçiyor ve bu sayede çok daha kısa zaman içerisinde çok daha ilgi çekici seçenekler sizlere sunuluyor da diyebiliriz sanırım.

Bununla birlikte 3D yazıcı ile maketleştirme, ülkemiz genelinde yeni yeni trend hale gelen ve şirketlerin kendilerini adapte etme amacı içerisinde oldukları sistemlerden birisidir. 3D teknolojileri, her geçen gün çok daha hızlı büyüyor. Yazıcı sayesinde yine bilgisayar ortamında hazırlamış olduğumuz tüm projeleri zamandan ve işçilik sürecinden tasarruf ederek çok daha kısa süre içerisinde meydana getirebilme şansına sahip oluyoruz.

Mimari maket sistemlerinde biz gelenekçiliği de seviyoruz. Kısacası konusuna uzman ekibimiz ile birlikte tüm yapı projeleriniz için aşama aşama, bizzat ellerimiz ile malzeme kesimi ve monte işlemleri yapıyor, baştan aşağıya maketleştirme hizmetini ellerimiz ile hazırlıyoruz. Zaman ve maliyet açısından biraz daha yüksek ancak kalite açısından kusursuz hizmetlerimizden birisi daha.

Mimari Maket Referansları

Her sistem ile geliştirdiğimiz onlarca mimari maket projesi var ve bu projeler, çok kısa zaman dilimi içerisinde müşterilerimizin memnuniyetini sağlayan en sağlam seçeneklerden birisi olarak dikkatleri çekiyor. Sizlerde bu anlamda en yeni seçenekleri değerlendirmek ve fark yaratmak için iletişim kanallarımızdan bizlerle iletişime geçin.

Her türlü özel ya da kamusal projeleriniz için en iyi seçenekleri sizlere sunalım ve kısa sürede istekleriniz doğrultusunda projelerinizi üreterek teslim edelim.

Topografik Maket Hizmetleri

Son dönemde aranma hacmi oldukça yükselen topografik maket hizmetleri ile alakalı olarak müşterilerimizin her türlü ihtiyacı için somut çözümler üretiyor ve sektörel bazda kısa zaman içerisinde kalitemizi herkesin beğenisine sunma yoluna gidiyoruz. Türkiye genelinde özellikle bu maketlerin çok ciddi anlamda ihtiyaç duyulduğu bir sürecin içerisinde yer aldığımızı da bilmenizi istiyoruz.

Topografik maketleştirme, özellikle coğrafi alanda hizmet veren mühendislik şirketlerinin ya da bu anlamda planlama aşaması içerisinde olan özel mimari şirketlerin en çok ihtiyaç duydukları hizmet kalemlerinden birisi olarak dikkatleri çekiyor demek sanıyorum yanlış olmaz. Şirketimiz, sizler için her zaman olduğu gibi yine somut adımlar atarak profesyonel çözümler üretiyor.

Topografik Maket Nedir?

Adından da anlayabileceğiniz üzere yer yüzü şekillerini enine boyuna analiz ederek istediğiniz bölgenin şeklini topografik açıdan %100 uygun şekilde maketleştirdiğimiz profesyonel bir hizmet kalemidir. Bu anlamda çalışma yapan şirketlerin işin içerisinde olan uzmanlar ile çalışması son derece önemli bir ara başlık olarak dikkatleri çeker.

Coğrafi anlamda kısa bir zaman dilimi içerisinde özellikle özel projelerin ya da kamusal projelerin gerçekleştirilmesinde topografik maket ihtiyacı artış gösterdi. 3D mimari baskı teknolojisini kullanarak da geliştirebildiğimiz bu projeler, yer yüzü şekillerini harita görünümündeki hali ile birebir şekilde sizlere sunar ve ölçekleme açısından da herhangi bir sıkıntı yaratmayacaktır.

Topografik Maket Nasıl Yapılır?

Topografik maket, doğrudan coğrafi özellikler ve harita ölçekleri dikkate alınarak gerçekleştirilmesi gereken projelerden birisidir. Bu neden dolayısı ile normalden çok daha fazla dikkat isteyen, konusunda uzman kişiler ile çalışılması gereken önemli bir hizmet kalemi olduğunu söyleyebiliriz. Bu anlamda ülkemiz genelinde hizmet sağlayan sayılı firmalardan da birisi durumunda olduğumuzu belirtmek isteriz. Şimdi nasıl yapıldığına dair bilgilere geçecek olursak;

 1. Topografik yer yüzü şekilleri haritası dikkate alınır. Gerekli ölçek çalışmaları enine boyuna analiz edilir.
 2. İstemiş olduğunuz topografik bölgenin her türlü detayı dikkate alınarak proje çizimi yapılır.
 3. Proje çiziminin hemen ardından maketleştirme için malzeme temini yapılır ve sonrasında uygulamaya geçilir.
 4. İstemeniz durumunda 3D yazıcı teknolojisi ile topografik maketleştirme hizmeti verilebilir.
 5. En kısa sürede en uygun fiyatlar ile projeniz sizlere sunulur.

Topografik Maket Fiyatları

Yukarıda da bahsettiğimiz üzere bilhassa ülkemiz genelinde nadiren bulabileceğiniz hizmet kalemlerinden birisi olduğundan dolayı öncelikle fiyat politikamızda firmanın en iyi seçeneklerini siz değerli müşterilerimize sunduğumuzu net bir şekilde söyleyebiliriz sizlere.

Fiyat vermek, özellikle bu projelerde imkansız olduğundan dolayı her ne olursa olsun bu maket sistemlerinde istediğiniz projenin büyüklüğü gibi detaylar da dikkate alınmalı. Firmamız ile birebir iletişime geçerek ihtiyaçlarınız için en iyi seçenekleri değerlendirme şansına sahip olabilirsiniz.