Mimari Maket Yapım Aşamaları

Hizmetlerimizden sıklık ile bahsederken hizmet kalemlerimiz ile alakalı uygulama aşamalarını sanıyorum ki biraz geride bıraktık. Mimari maket yapım aşamaları ile alakalı olarak bu hizmeti almak amacı içerisinde olan birçok müşterimizin kafasında soru işaretleri olduğunu biliyoruz. Hal böyle olunca sizlere kesin bilgiler sunabilmek adına aşağıdaki imkanları sunacağız.

Mimari maket yapımı ile alakalı olarak bundan önceki süreçte her türlü detay hakkında sizlere en iyi şekilde bilgiler sunduk. Şimdilerde ise yapım aşamalarının kapsamını bilmeniz amacındayız. Süreç hakkında bilgi sahibi olan müşterilerimiz, bu süreç sonunda bizim hizmetimizin ne denli emek isteyen bir süreç olduğunu çok daha net bir şekilde anlama şansına sahip oluyor.

Mimari Maket Yapım Aşamaları

Mimari maket geliştirmede özellikle müşterilerimizi son derece iyi bir şekilde dinlemeye ve anlamaya özen gösteriyoruz. Anlayamadığımız bir projeyi hayata geçirmek sizlerin de takdir edebileceği üzere son derece zor ve mesnetsiz. Hal böyle olunca aşamalarımızı da bu anlamda sizlere en ince detayına varana kadar anlatmak ve fikir sahibi olmanızı sağlamak istiyoruz.

#1 Ön Görüşme ve Brief

En çok önemsediğimiz ve projenin geleceği için en önemli aşamadır. Bu süreçte öncelikle mimari proje çizimi yapıldı ise onu alıyor ve ekibimiz ile enine boyuna inceliyoruz. 3D modelleme halleri var ise onları da sizlerle birlikte analiz ediyoruz. Sizlerin maket projesinden beklentilerinizi dinliyoruz. Işıklandırmalı mimari maket hizmeti kapsamında yararlanmak isteyip istemediğinizi öğreniyoruz. Her türlü detay sonrasında anlaşırsak harekete geçiyoruz.

#2 Tasarım Aşaması

Bu noktada görüşmelerimizden elde ettiğimiz sonuçları da dikkate alarak işi maket tasarım ekibimize devrediyoruz. Ekibimiz, modelleme ya da mimari çizim detaylarına en ince ayrıntısına varana kadar analiz ediyor ve sonrasında mimari maket tasarımı ortaya çıkıyor. Bundan sonra ise uygulama aşamaları için aslında en önemli planlama safhası noktalanmış oluyor.

#3 Kesim Aşaması

Tasarım aşamasından sonra elde ettiğimiz verilere göre malzeme tedariğini en kaliteli şekilde sağlıyoruz. Sonrasında ise yine yapılmış olan mimari maket tasarımını baz alarak projeyi hayata geçirebilmek adına tüm parçaları teker teker, el emeği ile kesiyor ve montaj için hazır hale getiriyoruz.

#4 Montaj Aşaması

Bu aşamada ise tasarıma bakarak hazırlamış olduğumuz tüm mimari maket parçalarını birleştirmeye başlıyoruz. En zor ve en çok emek gerektiren aşama. Parçaların boyanması, ışıklandırma sisteminin yapılması, düzenli ve doğru şekilde montaj işleminin yapılması ve sonrasında projenizin istediğimiz hale getirilmesi bu aşamayı kapsıyor.

#5 Müşteri Sunumu

Projenizi tam anlamı ile hazırladıktan sonra sizlere sunumunu en modern ve en iyi şekli ile sunuyoruz. Mimari maket projenizi özen ile hayata geçirmiş olmanın mutluluğu ile birlikte sizleri de ofisimizden mutlu ve içi rahat bir şekilde göndermeyi amaç ediniyoruz.

Işıklandırmalı Mimari Maket Çalışmaları

Maket alanında sunduğumuz hizmet kalemlerinden birisi daha karşınızda. Işıklandırmalı mimari maket, son dönemin en çok rağbet gören hizmet ayaklarından birisi olarak dikkatleri çekiyor ve fark yaratıyor diyebiliriz. Türkiye genelinde özellikle son dönemde yapı projelerinin ciddi anlamda popüler hale gelmesi ile birlikte ortaya yeni seçenekler çıktı.

Mimari maket firmaları içerisinde özellikle son dönemde çok fazla seçenek ortaya çıktı. Tabi ki hizmet kalitesini ayırmak önemli. Firmaların referansları, fikir sahibi olabilmeniz için yeteri kadar seçenek sunar. Işıklandırmalı sistemler, özellikle son dönemde çok rağbet gördüğünden firmamızın yıllardır sunduğu bir hizmet kalemi olarak deneyimi ve profesyonelliği sizlere sunma yolunda somut adımlar atıyoruz.

Işıklandırmalı Mimari Maket Hizmetleri

Türkiye genelinde özellikle son dönemde yaşanan gelişmelerin niteliği, o kadar iyi seçenekleri beraberinde getiriyor ki insanlar bu anlamda farkı yaşama şansına sahip oluyor. Kamusal ya da özel mimari projeleriniz için ışıklandırma teknolojisi bizzat uyguluyoruz. Bu hizmetin önemi nedir? Neden firmaların tercih ettiği bir hizmet modelidir? İşte bunun cevabı çok basit.

Görsel anlamda mükemmeliyet arayışı içerisinde olan firmalar için gerçek anlamda harika bir imkan. Özellikle geceleri ışıklandırma teknolojisi ile birlikte sunum hazırlandığında ortaya çıkan seçenekler çok çok ilgi çekici sonuçları beraberinde getiriyor. Nitekim bizlerde yılların verdiği deneyim ile sizler için en iyisini sunma yoluna gidiyoruz. Işıklandırmalı mimari maket hizmetimiz de bunlardan biri.

Işıklandırmalı Mimari Maket Nasıl Yapılır?

Yukarıdaki resimde de görebileceğiniz üzere her türlü projeniz için en ideal ışıklandırma sistemini baştan sona kuruyoruz. Maketleştirme çalışmalarımızdan sonra ya da başkasına yaptırdığınız projeleriniz için elektrik sistemini baştan sona en iyi şekilde hazırlıyor ve görüntü olarak tamamen istediğinizi sizlere sunma yoluna gidiyoruz.

Işıklandırma sistemi, özellikle akşam olduğunda karanlık ortamlarda projeleriniz için çok daha gerçekçi ve mükemmel bir görünüm sunacağından dolayı her türlü mimari maket hizmeti alımınızda ışıklandırma sistemi istediğinizi vurgulamanız önemlidir. Bu, projenize apayrı bir hava katmak ve çekiciliği arttırmak için son derece ideal bir seçenek olarak ön plana çıkacak.

Işıklandırmalı Mimari Maket Fiyatları

Projeniz için çok ciddi anlamda farklı ışıklandırma seçenekleri sunabiliyoruz. Ancak fiyat anlamında net bir şey söylemek mümkün değil. Projenin büyüklüğü, hangi kesimler tarafından kullanılacağı ve ne denli yapısal maketlerin oluşturulduğu önemlidir. Elektrik sistemini çekmek de bir emek olduğundan zamana yayılabilmekte.

Hal böyle olunca ışıklandırma sistemine sahip mimari maket hizmeti alımlarınızda firmamız ile iletişime geçtikten sonra en iyi hizmeti alabileceğinizi asla ama asla unutmayın.

Mimari Maketleştirme Teknolojilerine Ait Cihazlar

Mimari maketleştirme teknolojileri ile alakalı olarak yaşanan gelişmeler akabinde sunduğumuz hizmetlerin kapsamında da çok ciddi gelişmeler meydana geldi demek yanlış olmaz sanırım. Ülkemiz genelinde özellikle son birkaç senelik dilim içerisinde ülkemiz genelinde hizmet kapsamımızı çok daha ciddi şekilde geliştirdik. Üretim aşamalarımızı daha da hızlandırarak hizmet sağlıyoruz.

Mimari maket, artık özel ya da kamusal yapı hizmeti alan şirketlerin ve mimari alanda her şirketin ihtiyaç duyduğu hizmet kalemlerinden birisi olarak dikkatleri üzerine çekiyor demek yanlış olmaz sanıyorum. Kullandığımız son teknoloji cihazlar sayesinde doğrudan ihtiyaçlara yönelik çözümler üretiyor ve yenilikçi fikirleri sizlere sunmaya devam ediyoruz.

Mimari Maket Teknolojileri

Bilgisayar destekli yazılım üretim cihazları artık çok daha popüler hale geldi. Sanayinin hemen hemen her alanında özellikle CNC sistemleri sayesinde üretim, geliştirme ve revize işlemlerinin tamamında çok daha somut adımlar atıyoruz. Hal böyle olunca maketleştirme işlemlerinde somutlaştırma adına da sürekli daha da ileri seviyeye ulaşıyoruz. Üretimlerimizde yeni nesil teknolojilere yer veriyoruz.

CNC üretim sistemleri sayesinde artık bilgisayar ortamındaki her türlü projeyi en kolay şekilde en kısa zaman içerisinde hayata geçiriyoruz. Bilgisayar destekli olması nedeni ile çizdiğimiz bütün projeler, son teknoloji CNC cihazları sayesinde hayata geçiyor ve bu sayede çok daha kısa zaman içerisinde çok daha ilgi çekici seçenekler sizlere sunuluyor da diyebiliriz sanırım.

Bununla birlikte 3D yazıcı ile maketleştirme, ülkemiz genelinde yeni yeni trend hale gelen ve şirketlerin kendilerini adapte etme amacı içerisinde oldukları sistemlerden birisidir. 3D teknolojileri, her geçen gün çok daha hızlı büyüyor. Yazıcı sayesinde yine bilgisayar ortamında hazırlamış olduğumuz tüm projeleri zamandan ve işçilik sürecinden tasarruf ederek çok daha kısa süre içerisinde meydana getirebilme şansına sahip oluyoruz.

Mimari maket sistemlerinde biz gelenekçiliği de seviyoruz. Kısacası konusuna uzman ekibimiz ile birlikte tüm yapı projeleriniz için aşama aşama, bizzat ellerimiz ile malzeme kesimi ve monte işlemleri yapıyor, baştan aşağıya maketleştirme hizmetini ellerimiz ile hazırlıyoruz. Zaman ve maliyet açısından biraz daha yüksek ancak kalite açısından kusursuz hizmetlerimizden birisi daha.

Mimari Maket Referansları

Her sistem ile geliştirdiğimiz onlarca mimari maket projesi var ve bu projeler, çok kısa zaman dilimi içerisinde müşterilerimizin memnuniyetini sağlayan en sağlam seçeneklerden birisi olarak dikkatleri çekiyor. Sizlerde bu anlamda en yeni seçenekleri değerlendirmek ve fark yaratmak için iletişim kanallarımızdan bizlerle iletişime geçin.

Her türlü özel ya da kamusal projeleriniz için en iyi seçenekleri sizlere sunalım ve kısa sürede istekleriniz doğrultusunda projelerinizi üreterek teslim edelim.

Topografik Maket Hizmetleri

Son dönemde aranma hacmi oldukça yükselen topografik maket hizmetleri ile alakalı olarak müşterilerimizin her türlü ihtiyacı için somut çözümler üretiyor ve sektörel bazda kısa zaman içerisinde kalitemizi herkesin beğenisine sunma yoluna gidiyoruz. Türkiye genelinde özellikle bu maketlerin çok ciddi anlamda ihtiyaç duyulduğu bir sürecin içerisinde yer aldığımızı da bilmenizi istiyoruz.

Topografik maketleştirme, özellikle coğrafi alanda hizmet veren mühendislik şirketlerinin ya da bu anlamda planlama aşaması içerisinde olan özel mimari şirketlerin en çok ihtiyaç duydukları hizmet kalemlerinden birisi olarak dikkatleri çekiyor demek sanıyorum yanlış olmaz. Şirketimiz, sizler için her zaman olduğu gibi yine somut adımlar atarak profesyonel çözümler üretiyor.

Topografik Maket Nedir?

Adından da anlayabileceğiniz üzere yer yüzü şekillerini enine boyuna analiz ederek istediğiniz bölgenin şeklini topografik açıdan %100 uygun şekilde maketleştirdiğimiz profesyonel bir hizmet kalemidir. Bu anlamda çalışma yapan şirketlerin işin içerisinde olan uzmanlar ile çalışması son derece önemli bir ara başlık olarak dikkatleri çeker.

Coğrafi anlamda kısa bir zaman dilimi içerisinde özellikle özel projelerin ya da kamusal projelerin gerçekleştirilmesinde topografik maket ihtiyacı artış gösterdi. 3D mimari baskı teknolojisini kullanarak da geliştirebildiğimiz bu projeler, yer yüzü şekillerini harita görünümündeki hali ile birebir şekilde sizlere sunar ve ölçekleme açısından da herhangi bir sıkıntı yaratmayacaktır.

Topografik Maket Nasıl Yapılır?

Topografik maket, doğrudan coğrafi özellikler ve harita ölçekleri dikkate alınarak gerçekleştirilmesi gereken projelerden birisidir. Bu neden dolayısı ile normalden çok daha fazla dikkat isteyen, konusunda uzman kişiler ile çalışılması gereken önemli bir hizmet kalemi olduğunu söyleyebiliriz. Bu anlamda ülkemiz genelinde hizmet sağlayan sayılı firmalardan da birisi durumunda olduğumuzu belirtmek isteriz. Şimdi nasıl yapıldığına dair bilgilere geçecek olursak;

 1. Topografik yer yüzü şekilleri haritası dikkate alınır. Gerekli ölçek çalışmaları enine boyuna analiz edilir.
 2. İstemiş olduğunuz topografik bölgenin her türlü detayı dikkate alınarak proje çizimi yapılır.
 3. Proje çiziminin hemen ardından maketleştirme için malzeme temini yapılır ve sonrasında uygulamaya geçilir.
 4. İstemeniz durumunda 3D yazıcı teknolojisi ile topografik maketleştirme hizmeti verilebilir.
 5. En kısa sürede en uygun fiyatlar ile projeniz sizlere sunulur.

Topografik Maket Fiyatları

Yukarıda da bahsettiğimiz üzere bilhassa ülkemiz genelinde nadiren bulabileceğiniz hizmet kalemlerinden birisi olduğundan dolayı öncelikle fiyat politikamızda firmanın en iyi seçeneklerini siz değerli müşterilerimize sunduğumuzu net bir şekilde söyleyebiliriz sizlere.

Fiyat vermek, özellikle bu projelerde imkansız olduğundan dolayı her ne olursa olsun bu maket sistemlerinde istediğiniz projenin büyüklüğü gibi detaylar da dikkate alınmalı. Firmamız ile birebir iletişime geçerek ihtiyaçlarınız için en iyi seçenekleri değerlendirme şansına sahip olabilirsiniz.

Minyatür Maketleştirme

Firmamız hizmet kalemlerinden bir yenisini daha sizlere sunmak istiyoruz. Minyatür maketleştirme, özellikle İstanbul’dan itibaren zaman içerisinde ülkemiz geneline yayılan en ilgi çekici projelendirme sistemlerinden birisi olarak dikkatleri çekiyor. Türkiye genelinde mimari projelerin maketleştirilmesi artık firmalar için bir nevi gereklilik, görsel sunumlar için ise olmazsa olmaz başlıklardan birisi halini aldı diyebiliriz.

Mimari maket projeleri kapsamında sizlere kapsamlı hizmetleri her anlamda sunan firmamız, zaman içerisinde bireysel ve kurumsal çözümleri ile birlikte kamusal ve özel projeler için her zaman en iyisini geliştirme yoluna gidiyor. Minyatür maketleştirme, yine bu hizmet kalemlerinden birisi olarak günümüzde en modern seçeneklerden birisi olarak ön plana çıktı demek yanlış olmaz sanırım.

Minyatür Maketleştirme Nedir?

Minyatür, aslında kağıt üzerine yapılan çizimler olarak kelime anlamı tabir edilir. Ancak günümüzde mimari alanda bu farklılık göstermiş ve tarihi yapıların maket projeleri haline getirilerek sunulması olarak da gösterilmiştir. En büyük örneği İstanbul’da ki Miniatürk olarak göze çarpıyor. Tamamen maket sanatı ile geliştirilmiş mükemmel bir sanat eseri.

Bu projenin ardından ülkemiz genelindeki diğer şehirlerde de bu gibi projeler yapılmaya başlandı. Bu noktada firmamız, minyatür maketleştirme hizmetleri konusunda sizlere en iyi seçenekleri sunabilmek adına kendi altyapısını geliştirdi ve profesyonel ekibi ile ihtiyaç duyabileceğiniz her alanda kalıcı çözümler üretmeye başladı.

Minyatür Maket Nasıl Yapılır?

Yukarıdaki videoda da görebileceğiniz üzere son derece zahmetli, el emeği isteyen ve uzmanlar tarafından yapılması gereken son derece önemli bir hizmet kalemidir. Projenin planlamasına yönelik olarak minyatür proje içerisindeki tüm objeler, ayrı ayrı boyutlarda geliştirilebilir. Günümüzde tarihi minyatür yapı projeleri özellikle şehir belediyeleri tarafından önemsenen bir hizmet modeli oldu diyebiliriz.

Görsel anlamda mükemmel yapılar olduğu gibi aynı zamanda park alanına inşa edilerek insanlara gezme imkanı sağlanabilecek küçük şehirler inşa ediyorsunuz. Miniatürk İstanbul, bunun en büyük örneklerinden birisi olarak dikkatleri çektiği gibi her anlamda fark yarattı. Türkiye genelinde de yaygınlık düzeyi bir o kadar arttı. Bizde bu hizmetleri tüm müşterilerimize sunuyoruz.

Minyatür Mimari Maket Fiyatları

Bu gibi projelerde genel kapsamlı olarak fiyat vermek imkansız. Müşterilerimiz ile bu gibi konularda birebir görüşme sağlayarak hareket etmek, projeleri enine boyuna değerlendirmek ve en iyi fiyat seçenekleri ile yardımcı olabilmek adına somut görüşme her zaman için sürecin yönetimi açısından çok daha önemli bir avantaj olarak ön plana çıkacak.

Kamusal ya da özel minyatür mimari maketleştirme projeleriniz için firmamızın iletişim kanallarından sorunsuz bir şekilde iletişime geçebilir ve her türlü ihtiyacınız için en iyisini değerlendirme şansına da sahip olabilirsiniz. Yakın zaman dilimi içerisinde daha teknik konuları sizlere sunacağız.

 

3D Mimari Baskı ve Maketleştirme

3D baskı teknolojileri, özellikle son iki yıllık dilim içerisinde incelendiği zaman çok ciddi gelişmelere gebe olan ve büyüme potansiyeli en hızlı olan şirketlerden birisi durumunda. Artık mimari projelerde de kullanılmaya başlanan bu teknoloji sayesinde mimari maketleştirme çalışmaları da kısa süre içerisinde çok daha profesyonel, çok daha pratik bir hale geldi diyebilme şansına sahibiz.

Türkiye genelinde bu teknolojiye ayak uydurarak sizlere daha kaliteli hizmet sunma eğilimi içerisinde giren mimari maketleştirme firmaları sayısı, baktığımız zaman bir elin parmaklarını geçmez. Prensiplerimiz ve vizyonumuz gereği gelişen teknolojilere her zaman ayak uyduruyor, zamanın gerekliliklerini tüm hizmetlerimizde sizlere en iyi şekli ile sunmaya özen gösteriyoruz.

3D Mimari Baskı Nedir?

3D mimari baskı, adından da anlayabileceğiniz üzere 3D yazıcı teknolojileri ile meydana getirmekte olduğumuz mimari projelerdir. Maketleştirme, artık sunum açısından da görsellik açısından da olmazsa olmazlardan birisi olduğundan dolayı daha kısa sürede daha etkin seçenekleri değerlendirmek isteyen müşterilerimize sunulan bir hizmettir. En büyük avantajı ise zaman tasarrufudur.

Bu sistemde bilgisayarda 3D modellemesini yapmış olduğumuz projeniz, 3D yazıcı teknolojisi de kullanılarak en ince ayrıntısına varana kadar meydana getirilir. Bir el ile maketleştirme etkisi yaratır mı? Tabi ki hayır. El ile maketleştirme, malzemeleri dahi doğrudan projeye göre kesildiği için her zaman daha da iyi seçenekleri sizlere sunar ve görsel anlamda çok daha fazla özen isteyen, işçilik gerektiren bir işlemdir.

3D Mimari Baskı Nasıl Yapılır?

Yukarıdaki videoda da görebileceğiniz üzere bütün işi tek bir makine hallediyor. Ancak el ile geliştirdiğimiz mimari maket projeleri kadar etkin seçenekler sizlere sunulmaz. 3D yazıcı, kendi içerisindeki malzeme ve hareket kabiliyetine göre bilgisayar ortamında hazırlamış olduğumuz modellemeyi gerçeğe en yakın şekli ile hazırlama yetisine sahip bir teknoloji olarak karşımıza çıkar.

Her şey aslında bilgisayar ortamında biter. 3D modelleme nasıl profesyonel yapıldı ise yazıcı, 3D projeyi bir o kadar kaliteli ve kısa süre içerisinde hazırlayarak siz değerli müşterilerine sunacaktır. Bu teknoloji, günümüzde her firma tarafından kullanılmaz. Bizim çok fazla tercih etmediğimiz bir teknik olsa da zaman tasarrufunda bulunmak isteyen müşterilerimize sunduğumuz bir hizmet modelidir.

3D Mimari Baskı Zamanı ve Fiyatı

Net zaman ve fiyat vermek neredeyse imkansız. Çünkü zaman, fiyat gibi seçenekler projenin büyüklüğüne göre değişim gösterir. Ancak şunu net olarak ifade etmekte fayda var ki el ile hazırlamış olduğumuz maket projelerine nazaran çok daha kısa sürede 3D yazıcı ile modelleme meydana getirilebilir.

3D yazıcı ile mimari baskı, el ile yapılan kadar profesyonel ve gerçeğe yakın olmayacağından kafalarda soru işareti de yaratabilir.

Endüstriyel Maketleştirme Hizmetleri

Endüstriyel maket, sanayinin hızlı bir şekilde büyüdüğü ve ilerlediği ülkemizde olmazsa olmazlardan birisi olarak dikkatleri çekiyor demek sanıyorum ki yanlış olmaz. Her geçen gün büyüyen ve gelişen teknolojiler, bizlere zaman içerisinde hizmet kapsamı ile alakalı mükemmel seçenekler sundu ve bu mükemmel seçenekler sayesinde bizler çok çok daha ileriye doğru adımlar attık.

Endüstriyel maketleştirme hizmetleri konusunda firma olarak yılların deneyimini en iyi şekilde sizlere sunuyor. kısa zaman içerisinde projelerinize kaliteli şekilde hayat veriyoruz. Projelerimizdeki esas amacımız, müşteri memnuniyeti olduğu kadar yıllarca kullanılabilecek mükemmel görselliğe sahip maket projeleri hazırlamak. Hal böyle olunca daha da farklı bakıyor, sürekli geliştiriyoruz.

Endüstriyel Maket Nedir?

Endüstriyel maket sistemleri, günümüzde sanayi yapılanmaları için kullanılan son derece büyük boyutlu ve bir o kadar da göze hitap eden proje seçenekleri olarak dikkat çekiyor. Bir sanayi tesisinin her türlü detayları bu noktada dikkate alınıyor. Proje içerisinde tüm yapılar için en ince ayrıntısına varana kadar enine boyuna analiz yapılarak hareket ediliyor.

Sanayi maketleri olarak da anılan ve günümüzde özellikle sanayileşme anlamında ciddi şekilde yatırım alan şehirler için olmazsa olmazlardan birisi arasına giren bu hizmetimiz, her geçen gün çok daha geniş kitleler tarafından rağbet görüyor. Bu rağbet, beraberinde bizler için çok daha kapsamlı bir gelişme süreci anlamına geliyor.

Endüstriyel Mimari Maket Nasıl Yapılır?

Tahmin edebileceğiniz ve yukarıdaki örnek projede de görebileceğiniz üzere son derece kapsamlı projeler olduğunu net bir şekilde söyleyebiliriz. Organize sanayi maketleştirme projelerinde özellikle her santimetrekare, bizler için büyük önem arz ediyor. Mimarlık ofisi ile bu noktada ciddi anlamda koordineli bir şekilde ilerlememiz gerekiyor. En net projeleri daha sağlıklı bir şekilde çıkarabilmek için çok önemli bir detay.

Sanayi maketleştirme projeleri ile alakalı olarak genellikle uzun zaman gerek. İyi analiz, koordinasyon ve akabinde geliştirilecek olan gerçeğe birebir en uygun şekilde hazırlanan maketler. Maket geliştirme safhasında her bir objeyi en ince ayrıntısına kadar bizzat el emeği ile yapıyoruz. En kaliteli malzemeleri kullanıyor ve her türlü yapıyı birebir oluşturma amacı içerisine giriyoruz.

3D Yazıcı ile Endüstriyel Mimari Maket

3D yazıcı teknolojileri artık bizim sektörümüzde de olmazsa olmazlardan birisi durumunda. Hal böyle olunca gerçek anlamda fark yaratan seçenekleri değerlendiriyoruz. Yapıları oluşturmak ve gerçek ile aynı görüntüyü tam anlamı ile elde edebilmek için bu teknolojiyi kullanan nadir ve güvenilir firmalardan birisi olmanın haklı gururu içerisindeyiz.

Büyük sanayileşme projeleriniz için her türlü profesyonel maketleştirme hizmetini sizlere en kısa süre içerisinde sağlıyoruz. Tek yapmanız gereken iletişim bilgilerimizi kullanarak bizimle iletişime geçmek olacak.

3 Boyutlu Proje Çizimi ve Fiyatları

Firmamız hizmet kalemlerinden birisi olarak dikkatleri çeken 3 boyutlu proje çizimi, kısa zaman içerisinde en çok ilgi gören ve ihtiyaç duyulan teknolojik gelişmelerden birisi olarak ciddi anlamda ön plana çıktı diyebiliriz sanırım. Proje çizimi konusunda artık okullarda da ileri düzey program eğitimleri karşımıza çıkıyor. Bu program eğitimleri sayesinde herhangi bir sorun yaşamadan kendinizi geliştirme şansına sahip oluyorsunuz.

3D modelleme, günümüz sistemleri içerisinde özellikle mimari projelerde kendisini ciddi anlamda ön plana çıkaran olmazsa olmaz seçeneklerden birisi olarak göze çarpıyor. Firmamız, konusunda uzman ekip arkadaşları ile birlikte her türlü projeniz için en iyi görüntüyü elde edebilmek adına da somut adımlar atıyor diyebiliriz.

3 Boyutlu Proje Çizimi Hizmetleri

3 boyutlu proje çizimi, genellikle mimarlık alanında da bilgi isteyen ve bu anlamda profesyonellik, el becerisi ya da bunun gibi daha birçok seçeneği de kendi içerisinde barındıran önemli hususlardan birisi olarak dikkatleri çekiyor diyebiliriz sanırım. Türkiye genelinde yapı sektörünün her geçen gün çok daha hızlı bir şekilde büyüme göstermesi, bizler için en ideal seçeneklerden birisi oldu.

3 boyutlu mimari proje çizimi ya da modellemesi, özellikle sunum açısından çok önemli olduğu gibi maketleştirme aşamasında da bizlerin işini çok ciddi anlamda kolaylaştıran önemli etkenlerden birisi olarak da dikkatleri çekiyor diyebiliriz. Firmamız, bu anlamda kalıcı çözümler sunuyor sizlere.

İstanbul, Balıkesir, Bursa, Edirne, Ankara, Konya, Antalya ya da bu gibi aklınıza gelebilecek daha birçok farklı şehrimizde 3 boyutlu proje çizim hizmetleri konusunda en profesyonel ve en kaliteli çözümleri sunuyoruz. Ekibimizin kendine has çalışma prensibi sayesinde en kısa sürede tüm çalışmalarımızda sonuca ulaşıyoruz. Çalışma şeklimiz ise aşağıdaki gibidir;

 1. Mimarlık ofislerinden çıkan proje çiziminizi alıyor ve her türlü verisini inceliyoruz.
 2. Bu aşamada mimarlık ofisinden bir yetkili ile planlamaları da enine boyuna analiz ediyoruz.
 3. Çizim esnasında ekip arkadaşlarımız, en iyi modelleme yazılımlarını kullanarak ve birbirleri ile koordineli şekilde en kısa sürede projenizi dijital ortama aktarıyor.
 4. Dijital çizimin ardından render işlemleri gerçekleştiriliyor ve sizlere en kaliteli görseller ile projenizi gerçeğe birebir şekilde sunuyoruz.

3 Boyutlu Proje Çizim Fiyatları

Bu anlamda siz değerli müşterlerimize fiyat bilgisi sunarken birçok önemli detayı dikkate aldığımızdan dolayı kesin bilgiler sunmadan önce ön görüşme ve projenin ne durumda olduğu ile alakalı olarak bilgiler rica ediyoruz. Fiyatları etkileyen birçok faktör söz konusudur. Genel hatları ile;

 1. Projenin büyüklüğü
 2. Projede kullanılacak ek detaylar
 3. Doğaçlama geliştirme isteyip istemediğiniz
 4. Render resim ve video taleplerinizin durumu

gibi seçenekler bu noktada bizler için olmazsa olmaz. Bu neden dolayısı ile fiyat konusunda en net bilgileri edinebilmek için bizimle iletişime geçmeniz sizler adına en ideal seçenek olacaktır.

İstanbul, Bursa ve Balıkesir Mimari Maketleştirme Hizmetleri

Mimari maket firmaları içerisinde kısa sürede sektörünün yükselen değerlerinden birisi olmayı başaran firmamız, her geçen gün çok daha ciddi bir şekilde büyüyor ve kendisini geliştiriyor. Türkiye genelinde özellikle mimari projelerin çok ciddi anlamda yükselişe geçmesi ve firmaların da bu anlamda somut adımlar atması ile birlikte firmamızın sektöründe ciddi anlamda fark yaratması kaçınılmaz oldu.

Firmamıza taleplerin artması ile birlikte şehir bazında da hizmet alanlarımız genişliyor. Artık sadece İstanbul için çalışmıyoruz. Ülkemizin büyükşehirleri için en iyi hizmeti sunabilmek, maketleştirme safhasında da tüm ihtiyaçlara kalıcı ve etkin çözümler üretebilmek için çalışıyoruz. Şimdi hizmet kapsamlarımız hakkında da bilgileri sizlere sunacağız.

İstanbul Mimari Maketleştirme Hizmetleri

İstanbul, her geçen gün çok daha gelişiyor ve yapı projeleri anlamında çok daha hızlı bir şekilde yükseliyor. Firmamız, İstanbul merkezli bir firma olarak maketleştirme sistemleri konusunda sizler için en iyi imkanları sunuyor. İstanbul mimari maket firmaları içerisinde kısa zamanda adımızdan ciddi anlamda söz ettirerek sektörümüzün en iyilerinden birisi olma yoluna gittik.

Sadece özel firmaların yapı projeleri için değil, kamusal alan projeleri için de en iyi seçenekleri siz değerli müşterilerimize sunuyoruz. Her türlü proje için ve hatta öğrenciler için dahi proje maketleştirmeleri yapıyor, ihtiyaç duyabileceğiniz tüm noktalarda en iyisini sizlere sunma yoluna da gidiyoruz.

Bursa Mimari Maketleştirme Hizmetleri

Bursa, ülkemiz genelinde en hızlı gelişim gösteren şehirlerden birisi olarak dikkatleri çekiyor. Kıyı şeridi bölgelerinden birisi olarak dikkat çeken Bursa, zaman içerisinde firmamıza en çok güvenen şehirlerden birisi oldu. Özel ve kamusal projelerin tamamında sunduğumuz uygun fiyatlı maketleştirme çözümleri sayesinde Bursa şehrinin de her anlamda güvenini kazanmış olmanın mutluluğu içerisindeyiz.

Bursa şehrinde özellikle kamusal projeleri ile belediye çalışmaları akabinde mükemmel bir sürecin içerisinde girdi. Her anlamda şehrimize maketleştirme sistemleri bakımından destek oluyor, öğrencilere de mimari maket projelerinde en uygun fiyatlar ile çalışma sağlıyoruz. Sektörümüzün en geniş kapsamlı hizmet sunan firmalarının başında gelebilmek adına sürekli daha da ileriye bakıyoruz.

Balıkesir Mimari Maketleştirme Hizmetleri

Marmara bölgesinin geneline mimari maketleştirme sistemleri ile alakalı olarak en iyisini sunabilmek öncelikli hedeflerimizden birisi. Balıkesir şehrinin de büyüyen konsept yapılarının maketleştirme çalışmalarını yürütüyoruz. Kamusal ve özel tüm yapı projeleri ile alakalı olarak ihtiyaç duyulabilecek tüm noktalarda profesyonel çözümler sunmak öncelikli hedeflerimizden birisi durumunda.

Firmamıza iletişim kısmındaki bilgileri kullanarak dilediğiniz tüm şehirlerden sorunsuz bir şekilde ulaşabilir, her türlü ihtiyacınız için bizzat bizlerden en iyi desteği alabilme şansına sahip olabilirsiniz. Daha fazlası için sitemizi günlük olarak ziyaret edebilir ve hizmet kalemlerimizi tanıyabilirsiniz.

Dekorasyon Maketleştirme

Dekorasyon maketleştirme, son günlerin internet üzerinde aranan trend başlıklarından birisi olarak dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Her geçen gün büyüyen ve gelişen bu pazar içerisinde yaşanan gelişmeler, firmamızın da sunduğu katkı ile birlikte çok daha büyük bir katkı payı sürecini beraberinde getiriyor desek sanıyorum ki yanılmış olmayız.

İç mimari maketleri konusunda bundan birkaç gün kadar öncesinde web sitemizde sizler için özel içerikler sunmuştur. Dekorasyon, günümüz modern evlerinin ev sahipleri açısından en çok önemsenen unsurlarından birisi olarak dikkat çekiyor. Hal böyle olunca üzerinde durulması gereken bir başlık olduğunu da net bir şekilde söyleyebiliriz sanırım.

Dekorasyon Maketleştirme Nedir?

Dekorasyon maketleştirme, tamamen iç mekan tasarımının maketleştirilme işlemidir. Günümüzde artık sadece dış yapı ile alakalı sunumlar yapılmıyor. Her türlü proje için dış yapı tasarımı olduğu gibi iç mekan tasarımı anlamında da modelleme çalışmaları yapılmak zorunda. Alınan render görüntüleri, tek başına yeterli olmuyor. Dekorasyon prensipleri hakkında da net bir şekilde bilgi vermiyor.

Modern konut projelerinde de bu neden dolayısı ile dış yapı maketleştirme işlemine özen gösterildiği gibi artık bir örnek de daire maketleştirmesi yapılıyor. İşte bu noktada bizler devreye giriyor ve modelleme çalışmasını baz alarak gerçeğe en yakın şekilde çalışmalarımızı tamamlıyoruz. Sizin için en iyisini en kısa süre zarfı içerisinde sunmaya özen gösteriyoruz.

Dekorasyon Maketleştirme Fiyatları

Sitemizin içeriğini genel hatları ile incelediğiniz zaman hangi konu ile alakalı olursa olsun fiyat akdi sağlamadığımızı görebilirsiniz. Bundaki öncelikli nedenlerden birisi, sizlerin de tahmin edebileceği üzere projelerin ne kadar detaylı olup olmadığı ya da sürece nasıl yayıldığı ile alakalı olacaktır. Fiyat belirleme kriterlerimiz genellikle proje ve zaman bazlıdır. Dikkate aldığımız bazı önemli başlıklar aşağıdaki gibi sıralanabilir;

 1. Projenin büyüklüğü
 2. Projede kullanılacak malzemelerin kalitesi
 3. Projenin maketleştirme aşamasında alacağı zaman
 4. Maketleştirmenin ardından istenecek revizelerin durumu

gibi seçenekler, bu notkada fiyat politikamız üzerinde etken şekilde rol oynayan başlıklar arasında kendisini gösteriyor. Bu nedenle net şekilde sizlere fiyat vermemiz doğru olmaz.

Dekorasyon Maketleştirme Firmaları

Bu anlamda sizlere çok fazla örnek sunulabilir ancak ne kadar kaliteli oldukları ve geçmişleri tartışılır. Firmamız, geçmişten günümüze sektörünün en iyi firmalarından birisi olarak dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Hizmetimizin kısa zaman içerisinde yaygınlaşması ile birlikte İstanbul başta olmak üzere Bursa, Ankara, Edirne, Balıkesir, İzmir, Antalya ve Konya gibi şehirlere de hizmetimizi taşımayı başardık.

Firmamız ile anlık olarak iletişime geçerek ihtiyacınız olan tüm konularda danışabilir, projelerinizi anlatıp planlama isteyebilir ve somut adımlar atarak projelerinize hayat vermemiz için tüm projelerinizi bize devredebilirsiniz.