Bölge Maket Tasarım Atölyesi, uzmanlık alanlarını maket, tasarım ve 2d,3d görsel sunum üzerine oluşturmuş olup tecrübeli ve uzman kadrosuyla, tasarımcı düşünce, disiplin, güven, kalite ve titizlik anlayışını ilke edinerek müşterilerine dünya standartlarında hizmet vermeyi hedef edinmiştir.

Firmanın kurucusu yenilikçi ve idealist düşüncesini çeşitli alanlardaki yeteneğiyle birleştirerek Mimar Sinan Üniversitesi, Güzel Sanatlar Fakültesi, Endüstri Ürünleri Tasarım Bölümü ’ nden mezun olarak, hayallerini daha ileri seviyeye taşımak adına, ilk adımını tamamlayıp, gelecek için daha kapsamlı hedefler edinmiştir. Hedeflerine tecrübelerini de katarak uzman kadrosuyla BÖLGE MAKET TASARIM şirketini kurmuştur.

Maket üretiminde kullanılan malzemeler, yerli ve ithal ürünler arasından detaylı araştırma ve tecrübelerimize güvenerek özel sipariş edilip kusursuz işçilik uygulanarak dünya standartlarına uygun maketlerin üretimi amaçlanmıştır. Şirket prensipleri arasında ticari kaygı olmaksızın müşteri memnuniyeti esas alınmıştır.

Şirket bünyesinde arazi uzmanı, çizim uzmanı, montaj uzmanı, elektrik teknisyeni, peyzaj sorumlusu olmak üzere farklı alanlarda uzman kişiler çalışmaktadır. Çalışma alanı içerisinde; Lazer kesim makinesi, Çeşitli maket üretim ekipmanları, çalışma ofisi, boya odası, Kesim, montaj atölyesi ve malzeme deposu gibi bölümler bulunmaktadır.

Başta Mimari ve Endüstriyel Maketler olmak üzere 3D proje görsel sunum, Endüstri ürünleri tasarımı ve Grafik tasarım alanında müşterilerine hizmet vermektedir.

 

Project Image